No to zaczynamy!

Cześć! Jestem Natalia i witam Cię na moim blogu. Z nutką niepewności i lekkim drżeniem dłoni odpalam dziś własne miejsce w sieci, które dojrzewało w mojej głowie od bardzo dawna. I oto jest!

Zielonym Okiem to blog dedykowany młodym ludziom, którzy myślą przedsiębiorczo i stale chcą się rozwijać. Będą tu poruszane tematy związane ze startem studentów na rynku pracy, szukaniu właściwej dla siebie ścieżki kariery, przymiarki do otworzenia własnego biznesu. Będzie też o studiach, nauce języków obcych i ciekawych biznesowych lekturach. Nie zabraknie kultury, dyskusji o dobrych książkach i filmach oraz moich luźnych przemyśleń na ważne społecznie tematy.

 

Ale zaraz!

Kim ja w ogóle jestem, żeby o tym wszystkim mówić? Jestem zwyczajną studentką, która choć nie ma jeszcze wielkiego doświadczenia zawodowego, to uważa się za ambitną i zapaloną do zdobywania nowych doświadczeń :) Zadaję sobie dużo trudnych pytań: jak chcę, żeby moje zawodowe i prywatne życie wyglądało? Co mogę zrobić dziś, żeby się do tego celu zbliżyć? Czego potrzebuję się jeszcze nauczyć? Jaka praca da mi spełnienie i satysfakcję? W co chcę wkładać moją energię i talenty?
Z ulgą obserwuję, że stopniowo zdobywam odpowiedzi na te pytania – ale droga nadal jest długa. Ciągle próbuję nowych rzeczy. Dużo czytam. Popełniam błędy i uczę się. Założyłam tego bloga, bo chciałabym dzielić się refleksjami, ale także – bo jestem ciekawa odzewu i wymiany doświadczeń z czytelnikami. Nie jestem autorytetem w dziedzinie biznesu (ani w żadnej innej) i popełnię jeszcze masę błędów, ale zapraszam Was do wspólnej nauki, ciekawych dyskusji i wymiany inspiracji.

 

Zielonym czym?

Blog ma nazwę Zielonym Okiem, ponieważ treści tutaj zawarte będą mocno subiektywne. Takie właśnie puszczone przez filtr mojego postrzegania świata – rzeczy, jakimi ja je widzę. Dziękuję Marcie Mlickiej za wykonanie logo bloga, mojemu chłopakowi za szablon i Opiekunowi za hosting. Oprawa graficzna jest gotowa, teraz wszystko w moich rękach!
Jeśli spodoba Ci się to miejsce i uznasz moje treści za wartościowe, będę wdzięczna za każde udostępnienie tego bloga! Jak pewnie się domyślasz, początki tego typu projektów są trudne, bo niewiele osób o nich słyszy. Komentarze zieją pustkami, interakcja z czytelnikami jest zerowa, a autorowi smutno, bo nikt go nie czyta. Każde udostępnienie moich postów na Facebooku zrobi mi teraz OLBRZYMIĄ różnicę :) Zapraszam Cię również do komentowania! Jeśli tylko masz coś do powiedzenia – nie wahaj się, pisz. Proszę, pomóż temu miejscu rosnąć razem ze mną, a może pewnego dnia oboje będziemy zaskoczeni, jakie wspaniałości z tego wynikły. Każda wiadomość zwrotna jest dla mnie niezwykle cenna i popchnie tego bloga w dobrym kierunku.

To co, poprowadzimy ten projekt razem?

  • Poprowadzimy! :) Widzę, że zaczynamy mniej więcej w tym samym czasie :) miło mi Cię poznać, na pewno będę śledzić i trzymam mocno kciuki! :)